Lietuvoje

2018.12.10 20:16

Sinoptikai žada tikrą žiemą: Lietuvą užgrius sniegas ir šaltis

DELFI.lt 2018.12.10 20:16

Antradienio dieną bus debesuota su pragiedruliais. Kritulių nedaug ir tik vietomis, didžiausia tikimybė šalies pakraščiuose. Jau ne tik lis, bet ir kris šlapdriba, o vakarop gali pasirodyti ir sniegas. Žemaitijoje, ypač jos šiaurinėje pusėje, reikėtų pasisaugoti plikledžio. Aukščiausia dienos temperatūra bus artima nuliui laipsnių, tik pajūryje truputėlį šilčiau.

Trečiadienio naktį dangus vėl apniuks. Nedideli krituliai išplis visoje šalyje, jau vyraus sniegas. Pašalus drėgnose vietose formuosis plikledis.

Vietomis tikėtinas rūkas, silpna lijundra. Visai nestiprus vėjas dvelks iš šiaurės, šiaurės rytų. Temperatūra naktį beveik visur kris iki 0–3 laipsnių šalčio, silpnai teigiama išliks nebent kur nors pajūryje.

Trečiadienio dieną nedidelis sniegas ir šlapdriba taip pat prognozuojami daugelyje vietovių. Rytą reikės pasisaugoti plikledžio, kai kur lijundros. Vietomis matomumą mažins rūkas. Vėjas šiaurės, šiaurės rytų, vidutinio stiprumo. Temperatūra dieną didesnėje šalies dalyje svyruos apie nulį laipsnių, arčiau jūros bus apie 2–3 laipsnius šilumos.