Lietuvoje

2018.12.10 15:35

Kauno apygardos teismas patvirtino: Kručinskų vaikams buvo kilusi reali grėsmė

LRT.lt 2018.12.10 15:35

Kauno apygardos teisme išnagrinėta civilinė byla pagal Eglės Kručinskienės ir Gintaro Kručinsko skundą dėl Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nutarties, kuria buvo leista Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriui paimti du mažamečius vaikus iš tėvų. Teismas padarė išvadą, kad mažamečiams vaikams buvo kilusi grėsmė, todėl jie paimti iš jų atstovų pagal įstatymą.

Kauno apygardos teismas, kaip apeliacinė instancija, nutarė palikti nepakeistą Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų 2018 m. spalio 4 d. nutartį, teigiama Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos pranešime.

Primename, kad vaikai buvo grąžinti šeimai. „Vaiko atstovai pagal įstatymą geranoriškai bendradarbiavo tiek su vaiko teisių apsaugos specialistais, tiek su atvejo vadybininku, tiek su socialiniais darbuotojais. Toks sprendimas priimtas vertinant tai, kad buvo jaučiama stipti tėvų motyvacija susigrąžinti vaikus, keisti šeimoje nusistovėjusią auklėjimo metodiką“, – teigiama tarnybos pranešime.