Lietuvoje

2018.12.07 19:25

„Valstiečiai“ paskelbė savus įrodymus, kaip konservatoriai šalyje kelia chaosą

15min.lt 2018.12.07 19:25

„Premjeras Saulius Skvernelis vakar prasitarė apie konservatorių planus ir norą valstybėje kelti chaosą. Kaip TS-LKD ciniškai savo įrankiais paverčia ne tik sąžiningai dirbančius mokytojus, bet ir visą visuomenę – trumpas vaizdo pasakojimas“, – tokį įrašą penktadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). O šalia įrašo – ir neva šiuos planus patvirtinantis vaizdo įrašas.

Ketvirtadienį premjeras Saulius Skvernelis, kartu su finansų ministru Viliumi Šapoka apsilankęs Liberalų sąjūdžio frakcijos posėdyje pareiškė, kad konservatoriai vykdo nuoseklų perversmo planą, bando sukelti chaosą. Vyriausybės vadovas tikino galintis parodyti tą planą. 15min ketvirtadienį paprašė atskleisti planą, tačiau sulaukė neigiamo atsakymo.

„Turime schematiką, nuo ko tai prasidėjo, galėsime pateikti visuomenei. <...> Tai yra vienintelis būdas ir noras sukelti chaosą. Tai, kas daroma, yra nuoseklus planas „Ne tie laimėjo“. Galiu įvardyti, tai yra konservatorių partijos noras pagal tą nutekintą planą ir schemą. Galiu parodyti veiksmų planą, kaip yra sudėliota“, – susitikime su liberalais kalbėjo S. Skvernelis.

Vėliau kalbėdamas Seime premjeras toliau tvirtino, kad toks planas yra, ir netgi žadėjo, kad kreipsis į specialiąsias tarnybas, kurios ištirtų, ar su tuo nėra susijusi Rusija.

Tačiau ilgai laukti nereikėjo – penktadienį oficialioje paskyroje „Facebook“ tinkle paskelbė savus įrodymus.

Šį vaizdo įrašą žiūrėkite čia: