Lietuvoje

2018.12.06 18:12

Netikėtas rinkimų komitetas: į Klaipėdos tarybą veržiasi pramogų pasaulio veikėjai

Jurgita Andriejauskaitė, 15min.lt2018.12.06 18:12

Trečiadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) užregistravo naują visuomeninį komitetą „Mano Klaipėda“. Tai jau ketvirtas klaipėdiečių suburtas komitetas. Šis išskirtinis, mat jame išsirikiavusios žinomų klaipėdiečių pavardės.

VRK užregistruotame komitete – 74 narių pavardės.

„Čia susirinkę visi, kurie myli Klaipėdą ir džiaugiasi, jog gali gyventi ir kurti šiame mieste“, – toks užrašas skelbiamas socialiniame tinkle „Facebook“, kur galima aptikti „Mano Klaipėda“ prieigą.

Kazys Paulikas, Gintaras ir Mindaugas Bendžiai, Aurelijus Liškauskas, Remigijus Žiogas su sutuoktine – tai klaipėdiečiams puikiai pažįstami žmonės, besirengiantys kovo mėnesį vyksiantiems savivaldos rinkimams.

Kazys Paulikas yra verslininkas, „Nese Group“ valdybos pirmininkas, jam priklauso ne vienas šalyje veikiantis kazino. K. Paulikas jau yra ragavęs tarybos nario darbo, taryboje jis dirbo 2003-2007 metais, buvo Turto komiteto pirmininku. Buvęs liberalas nuo 2010 metų nepriklauso jokiai partijai, aktyviai veikė asociacijoje „Mano miestas Klaipėda“, kuri, panašu, nusprendė imtis ir miesto reikalų.

„Esu vienas iš komiteto steigėjų, bet kol kas nenorėčiau plėstis“, – 15min sakė K. Paulikas, patikinęs, kad artimiausiu metu bus surengta spaudos konferencija.

Gintaras ir Mindaugas Bendžiai – žinomi populiarių popmuzikos grupių prodiuseriai, Aurelijus Liškauskas yra baleto šokėjas, o Remigijus Žiogas jau daugelį metų organizuoja ir veda renginius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt