Naujienų srautas

Lietuvoje2018.12.05 21:15

Darbo partija patvirtino kandidatus į merus

LRT.lt 2018.12.05 21:15

Trečiadienį įvyko Darbo partijos tarybos posėdis, kurio metu buvo patvirtintas rinkiminis šūkis ir kandidatai į savivaldybių tarybų narius bei merus, patvirtinta Darbo partijos rinkimų programa, sakoma pranešime spaudai.

Darbo partijos pirmininko pavaduotojas Vigilijus Jukna pristatė štabo ir ekspertų parengtą rinkimų programą. Jos pagrindas – asmeninė atsakomybė už jos nuostatų vykdymą.

„Atsakau už savo žodžius“ – tokį rinkimų šūkį posėdžio metu vienbalsiai patvirtino Darbo partijos taryba.

„Atsakau už savo žodžius“ – tai mūsų šūkis. Su juo eisime į priekį pristatydami žmonėms mūsų programą. Matydamas Jus visus, tvirtinamus kandidatus į merus ir savivaldybių tarybų narius aš tikiu, kad po šių rinkimų Darbo partijos atstovų skaičius savivaldybėse bus didesnis nei šiandien,“ – posėdžio metu kalbėjo Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas.

Jis patvirtintas kandidatu į Vilniaus miesto merus. Kaune mero posto sieks Martynas Maulė, Klaipėdos – Benas Šimkus. Šiauliuose į merus kandidatuos Marijus Velička, Panevėžyje – Sandra Jakštienė, Alytuje – Kęstutis Ąžuolas, Marijampolės rajono savivaldybėje – Metas Ražinskas. Iš viso buvo paskelbta 40 kandidatų į mero postą pavardės.

Tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 metų kovo 3 dieną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi