Naujienų srautas

Lietuvoje2018.12.05 18:13

Dalyje Lietuvos nutraukta vilkų medžioklė

LRT.lt 2018.12.05 18:13

Trečiadienį Aplinkos ministerija nutraukė vilkų medžioklę tose Lietuvos dalyse, kuriose jau išnaudotas šių žvėrių medžioklės limitas, sakoma Aplinkos ministerijos pranešime.

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas nutraukė vilkų medžiojimą 2018–2019 m. sezono metu dalyje šalies teritorijos – ten, kur jau išnaudotas leistų sumedžioti 30 vilkų limitas.

Kaip buvo nustatyta, per šį medžioklės sezoną leista sumedžioti 30 vilkų tose savivaldybėse, kuriose iki rugsėjo 1 d. vilkų ūkiniams gyvūnams padarytos ir registruotos žalos atvejų buvo ne mažiau kaip penki.

Dar 30 vilkų buvo leista sumedžioti likusioje šalies teritorijoje. Kadangi pastaroji limito dalis, medžioklės plotų naudotojų pateiktais duomenimis, jau išnaudota, šioje teritorijoje vilkų medžioklė jau nutraukta.

Vilkus dar leidžiama medžioti Alytaus, Anykščių, Ignalinos, Kaišiadorių, Šalčininkų, Šilalės, Tauragės, Trakų, Ukmergės, Utenos, Varėnos, Vilniaus ir Zarasų rajonų bei Kalvarijos ir Elektrėnų savivaldybėse, nes jų teritorijose iš leistų sumedžioti 30 vilkų iki gruodžio 5 dienos sumedžiota 18.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi