Naujienų srautas

Lietuvoje2018.12.04 10:14

Streikuojančios progimnazijos direktorė sulaukia tiek tėvų palaikymo, tiek ir nerimo

LRT RADIJAS, LRT.lt 2018.12.04 10:14

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinei sąjungai nepavykus susitarti su vyriausybe, ji teigia nematanti priežasčių nutraukti ketvirtą savaitę besitęsiantį streiką. Skaičiuojama, kad pamokos šį antradienį turėtų nevykti beveik šimte mokyklų. 

Mokytojai žada nesitraukti ir iš Švietimo ir mokslo ministerijos, kur nakvoja nuo trečiadienio nakties. 

Vienoje pirmųjų streikuoti pradėjusių Vilniaus Žemynos progimnazijoje nedirba beveik 80 proc. mokytojų, o pamokos vyksta tik pradinukams. 

Progimnazijos direktorės Eugenijos Surmilavičienės teigimu, mokykla sulaukia tiek tėvų palaikymo, tiek ir nerimo dėl nevykstančių pamokų.

„Pradinukai ateina ir toliau, truputėlį šią savaitę vaikų padaugėja – virš 170. Vyksta pamokos, konsultacijos, dirba lietuvių kalbos, matematikos mokytojai. 

Dirba administracija, jeigu gali, ir taip pat labai daug padeda pagalbos specialistai. Šią savaitę yra du savanoriai, kurie, nors ir streikuoja, bet suteikia pagalbą. 

Didelis rūpestis yra dėl aštuntokų – yra sudarytas grafikas, konsultacijos, kad aštuntokams vyktų pamokos“, – LRT RADIJUI sakė progimnazijos direktorė E. Surmilavičienė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi