Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Sinoptikai: bus šilta, tačiau prireiks skėčio

ELTA2015.09.08 13:45

Nors šią savaitę dar galėsime pasidžiaugti vasariška šiluma, tačiau vis dažniau palynos, o vėsios naktys primins apie artėjantį rudenį.

Nors šią savaitę dar galėsime pasidžiaugti vasariška šiluma, tačiau vis dažniau palynos, o vėsios naktys primins apie artėjantį rudenį.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pirmadienį oro temperatūra laikysis apie 21–26 laipsnius šilumos. Trumpalaikio lietaus sulauks visų šalies regionų gyventojai.

Antradienio naktį šils iki 14–16 laipsnių šilumos, o palynos tik apie Šiaulius. Dieną šils iki 21–25 laipsnių, tik pajūryje bus vėsiau – čia termometro stulpelis kils iki 19 laipsnių. Daugelyje rajonų palis, vidurio Lietuvoje tikėtina ir perkūnija.

Trečiadienio naktį lietus nesitrauks, kritulių sulauksime daugelyje rajonų. Naktį temperatūra laikysis apie 15–17 laipsnių. Dieną Lietuvoje šils iki 22 laipsnių, tik vakariniuose rajonuose bus kiek vėsiau – čia laikysis maždaug 20 laipsnių temperatūra.

Ketvirtadienio naktis bus giedra ir vėsi – termometrai visoje šalyje terodys 10–13 laipsnių. Diena numatoma saulėta ir be kritulių, oras šils iki 22–23 laipsnių, kiek vėsiau bus vakarinėje šalies dalyje.

Penktadienio naktį termometrai rodys 11–12 laipsnių, tik Klaipėdoje numatoma 14 laipsnių šiluma. Daugelyje rajonų tikėtinas silpnas lietus, daugiau kritulių sulauks nebent sostinė. Vilniuje palynos ir dieną, tuo metu visoje šalyje tuo metu bus saulėta. Termometras rodys 20–23 laipsnius.

Savaitgalį orai išliks panašūs. Šeštadienio ir sekmadienio naktys, pasak sinoptikų, bus sausos, tik pastaroji kiek vėsesnė prognozuojama 12–13 laipsnių šiluma. Šeštadienio dieną oro temperatūra laikysis apie 21–24 laipsnius, daugelyje rajonų palynos. Sekmadienį temperatūra išliks panaši, tik lietaus turėtume išvengti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.