Lietuvoje

2018.11.28 18:08

Orai: artėjančią naktį kandžios 12 laipsnių šaltis, atšilimas – kitą savaitę

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.11.28 18:08

Vis labiau artėjant kalendorinei žiemos pradžiai, orai šalyje taip pat vis labiau vėsta – naktį kai kur atšals iki 12 laipsnių. Tiesa, pasak sinoptikų, naktį pasirodysianti žvarba labai ilgai neužsibus ir savaitgalį orai pamažu ims švelnėti, o teigiama temperatūra grįš kitą savaitę.

Kaip LRT TELEVIZIJAI sako meteorologė Ieva Malūnavičiūtė, artėjančią naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį plūstels žiemiškas šaltis – vietomis atvės iki 12 laipsnių šalčio. Penktadienio ir šeštadienio naktimis temperatūra gali siekti 6–11, sekmadienio naktį – 4–9, o dienomis bus nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio.

Pasak sinoptikės, artimiausiomis savaitės dienomis vyraus sausi orai, tad greičiausiai pirmąją žiemos dieną pasitiksime be sniego.

Tiesa, kitos savaitės pradžioje situacija keisis – galima sulaukti tiek šlapių snaigių, tiek sniego, o vėliau gali pasirodyti ir lietus. Temperatūra taip pat keisis – oras vėl atšils – pirmadienį bus apie 0 laipsnių, o savaitės viduryje prognozuojama, kad oras atšils dar daugiau.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.