Lietuvoje

2018.11.28 16:04

Sostinėje sulaikyta 80-metė narkotikų prekeivė

LRT.lt 2018.11.28 16:04

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai su įkalčiais sulaikė 80-metę narkotikų prekeivę, pravarde Bobutė, ir narkotikų pirkėją, skelbiama policijos pranešime.

Lapkričio 27-osios vakarą, apie 19 val. 30 min., neuniformuoti pareigūnai viename iš Šv. Stepono g. namų kiemų, pastebėjo įtartinų asmenų judėjimą. Užsimaskavę pareigūnai ėmė stebėti šį kiemą ir pamatė, kaip įtartinas jaunuolis užeina į vieną iš namo laiptinių ir netrukus išėjęs greitu žingsniu ketina pasišalinti.

Pareigūnai nutarė patikrinti jaunuolį ir neapsiriko – šis su savimi turėjo plastikinį maišelį su augalinės kilmės medžiaga. Jaunuolis pareigūnams prisipažino, kad „žolę“ ką tik nusipirko iš Bobutės. Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nusprendė pasibelsti į senolės duris. 80-metė senolė, pabendravusi su kriminalistais, prisipažino prekiaujanti narkotikais.

Senolės namuose buvo rasta ir paimta daugiau nei ketvirtis kilogramo augalinės kilmės narkotinių medžiagų, dalis jų jau buvo paruošta parduoti, svarstyklės ir beveik 4 000 eurų. Pradėti ikiteisminiai tyrimai, bus atliekamos narkotinių medžiagų ekspertizės.