Naujienų srautas

Lietuvoje2018.11.28 10:48

TS-LKD prezidiumas nurodė frakcijai nepalaikyti M. Puidoko pataisų dėl vaiko teisių

LRT.lt 2018.11.28 10:48

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas nurodė Seimo konservatorių frakcijai nepalaikyti „valstiečio“ atstovo Mindaugo Puidoko ir Seimo narių grupės rengtų įstatymo pataisų, kuriomis būtų leidžiamas nežymus smurtas prieš vaikus.

„Priimta pozicija, kad TS-LKD frakcija Seime neturėtų palaikyti M. Puidoko ir Seimo narių grupės pateiktų Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų, kurios įteisintų teisę smurtauti prieš vaikus ar kitaip iškreiptų dabar galiojantį Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą, o pasirašiusiems po minėtomis pataisomis – parašus atsiimti“, – pažymėjo TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

 Antradienį priimtame nutarime taip pat nuspręsta rekomenduoti TS-LKD frakcijos nariams laikytis suderintos bendros vieningos pozicijos dėl Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų, jeigu tokios būtų registruotos ateityje, taip pat pasisakyti prieš faktais nepagrįstą visuomenės gąsdinimą dėl tariamo masinio vaikų atiminėjimo iš šeimų.

Prezidiumo nutarimas patvirtintas 14-ai narių balsavus „už“, vienam – „prieš“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi