Lietuvoje

2018.11.28 10:31

Kviečiame stebėti: kasmetinė tarptautinė valstybės tvarios plėtros konferencija „Signals 2018“

LRT.lt 2018.11.28 10:31

Trečiadienį vyksta Valstybės kontrolės – aukščiausiosios audito institucijos (AAI) – organizuojama kasmetinė tarptautinė valstybės tvarios plėtros konferencija „Signals 2018“. Kviečiame stebėti tiesioginę konferencijos transliaciją portale LRT.lt.

Šių metų konferencijos tema taps 2021–2027 m. Europos sąjungos (ES) biudžetas ir sveikatos priežiūros kokybė. Konferencijoje AAI atstovai kartu su geriausiais šalies ir užsienio savo sričių profesionalais diskutuos apie svarbiausius iššūkius, su kuriais susiduria viešasis sektorius ir kuriuos būtina spręsti nedelsiant.

Konferencijoje bus keliami šie klausimai: ar įmanoma sudaryti valstybės biudžetą, suprantamą kiekvienam piliečiui; kokios derybų dėl daugiametės finansinės programos baigties tikėtis, besikeičiančioje globalioje aplinkoje; ko reikia, kad sveikatos priežiūra būtų kokybiška: saugi, veiksminga, prieinama ir orientuota į pacientą?

Konferenciją organizuoja Valstybės kontrolė – aukščiausioji audito institucija – kartu su INTOSAI ir Europos komisijos atstovybe Lietuvoje.

Informacinis partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT). Daugiau informacijos galite rasti čia.

Pokalbis apie konferenciją – laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.