Naujienų srautas

Lietuvoje2018.11.21 17:07

Nuo R. Šimašiaus atskilę sostinės liberalai atkūrė „tvarkiečių“ frakciją

BNS 2018.11.21 17:07

Nuo liberalų prieš metus atskilusi keturių politikų grupė ir vienas „tvarkietis“ sostinės taryboje atkūrė „Tvarkos ir teisingumo“ frakciją.

„Tvarkiečių“ frakciją atkūrė Vidmanto Martikonio vadovaujamai Racionalios veiklos skatinimo (liberalų) frakcijai priklausę Justina Kašėtaitė, Šarūnas Skučas, Mindaugas Mačernis, taip pat „tvarkietis“ Bronius Cicėnas. 

Į atskiras frakcijas gali burtis ne mažiau nei trys tarybos nariai.

Prieš kurį laiką tris tarybos narius vienijusi „Tvarkos ir teisingumo“ frakcija Vilniaus taryboje sugriuvo, kai iš jos į Artūro Zuoko Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) frakciją perbėgo Valerijus Stankevičius. Kitas „tvarkietis“ Gediminas Rudžionis liko miršioje tarybos narių grupėje.

Naujoji „Tvarkos ir teisingumo“ frakcija nepasiskelbė opozicine, tačiau priešingai, nei buvę „tvarkiečiai“, nėra deklaravę ir paramos valdantiesiems.

Vilniaus tarybos liberalai, po nesutarimų su partijos vadovybe, neseniai taip pat pakeitė frakcijos pavadinimą į „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės“. Su to paties pavadinimo rinkimų komitetu sostinės meras Remigijus Šimašius ketina dalyvauti kitąmet vyksiančiuose merų ir savivaldybių tarybų rinkimuose.

Tuo metu nesutarimai tarp jo ir V. Martikonio išryškėjo daugiau nei prieš metus – tuomet keturių liberalų grupė atskilo nuo pagrindinės frakcijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi