Lietuvoje

2018.11.14 16:28

Panevėžio policijos komisariatą statys D. Mockaus įmonė

LRT.lt2018.11.14 16:28

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos vykdo privačių subjektų atrankos procedūrą skelbiamų derybų būdu Kauno ir Panevėžio apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų (apskr. VPK) projektuose, kurie bus įgyvendinami valdžios ir privataus subjektų partnerystės būdu. Įvertinusi gautus pasiūlymus komisija nusprendė, kad Panevėžio apskr. VPK projektą įgyvendins UAB „Salvinta“, skelbiama pranešime žiniasklaidai. Verslininkas Darius Mockus netiesiogiai kontroliuoja nekilnojamojo turto plėtros bendrovę „Darnu group“ (buvusi „MG Valda“), kurios antrinė įmonė yra „Salvinta“.

100 proc. „Darnu group“ akcijų per jam priklausančias įmones valdo koncerno „MG Baltic“ savininkas D. Mockus.

Dėl Kauno apskr. VPK projekto įgyvendinimo komisija sudarė galutinių pasiūlymų eilę, laimėtojas bus paskelbtas ne ankščiau kaip po 15 d.

Primenama, kad Kauno apskr. VPK PPP projekte dalyvauja UAB „Merko statyba“, UAB „Kopaka“, UAB „Salvinta“, UAB „Inservis“, o Panevėžio apskr. VPK PPP projekte – UAB „Kopaka“, UAB „Salvinta“, UAB „Inservis“.

Detalesnė informacija apie suderėtas pirkimo sąlygas (kaina, įgyvendinimo terminai ir kt.) bus paskelbta pasirašant su nugalėtojais sutartis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt