Lietuvoje

2018.11.13 11:54

V. Bakas nebus „valstiečių“ kandidatu į Vilniaus merus

Liepa Želnienė, 15min.lt2018.11.13 11:54

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas nutarė nesiekti tapti „valstiečių“ kandidatu į Vilniaus merus. Atsisakyti būti kandidatu V. Bakas nutarė dėl to, kad turi daug nebaigtų darbų Seime įgyvendinant atlikto tyrimo dėl neteisėtos verslo įtakos politikams.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Vilniaus skyrius pasirinkti kandidatą į Vilniaus merus ketino iki lapkričio pradžios. Tačiau kol kas tai nėra padaryta.

„Valstiečių“ Vilniaus skyriaus pirmininkas Virginijus Sinkevičius 15min teigė nežinojęs, kad V. Bakas iš kandidato rinkimų traukiasi.

Jis kol kas atsisakė įvardyti svarstomus kandidatus ir tikino, kad skyrius turi laiko pasirinkimui.

„Gal jau šią savaitę susirinksim, o gal kitą. Nėra ko skubėti, laiko yra“, – sakė V. Sinkevičius.

15min jau skelbė, kad tapti „valstiečių“ kandidatu į Vilniaus merus sieks Tomas Tomilinas. Kaip galimas LVŽS kandidatas į sostinės merus dar buvo minimas europarlamentaras Antanas Guoga, bet jis nutarė rinkimuose nedalyvauti.

Kitąmet vyksiančiuose savivaldybių tarybų ir tiesioginiuose merų rinkimuose dalyvaus dabartinis sostinės vadovas Remigijus Šimašius, konservatorius Dainius Kreivys, socialdemokratų pirmininkas Gintautas Paluckas, Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas.

Savivaldos rinkimai vyks kitąmet kovą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.