Lietuvoje

2018.11.09 18:28

Rokiškyje atidarytas baseinas

grokiškis.lt2018.11.09 18:28

Kaip „Gimtajam Rokiškiui“ sakė miesto baseino direktorius Vitalijus Jocys, per pirmąsias dvi savaites sulaukta apie 2 500 vandens pramogų gerbėjų, įskaitant moksleivių bei Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) grupes. „Mūsų lankytojų amžius – pats įvairiausias: nuo vaikų, jaunimo iki senjorų. Tik renkasi truputį skirtingus dalykus. Moksleiviai ateina paplaukioti, o štai dauguma gyventojų lepinasi pirčių ir SPA zonoje, paplaukioti į didįjį baseiną neužsuka“, – pastebi V. Jocys ir priduria, kad moksleivių atostogų metu į baseiną seneliai mėgsta atvesti jiems paliktus prižiūrėti anūkus ir patys pasibūti.

Pasak direktoriaus, baseino užimtumas išauga nuo 17 val. atidarius pirtis, kaip ir šeštadieniais–sekmadieniais, kai pirtys dirba visą dieną.

„Nuo lapkričio 5 d.  lankytojų srautus bandysime sureguliuoti taip: nuo 8 iki 14 val. – moksleivių grupės, nuo 14 iki 17.30 val. – KKSC treniruotės. Gyventojai gali ateiti bet kada, tačiau jie renkasi būtent tą laiką, kai veikia pirtys, taigi vieni kitiems tikrai netrukdys“, – apie lankymosi baseine pirmąsias tendencijas kalba V. Jocys.