Lietuvoje

2015.09.08 13:45

A. Kaušpėdą šešiasdešimtmečio proga pasveikino Prezidentė

ELTA2015.09.08 13:45

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino grupės „Antis“ lyderį, architektą ir aktyvų Lietuvos Persitvarkymo sąjūdžio veikėją Algirdą Kaušpėdą 60–ojo jubiliejaus proga.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino grupės „Antis“ lyderį, architektą ir aktyvų Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio veikėją Algirdą Kaušpėdą 60–ojo jubiliejaus proga.

„Vieni Jus pažįsta kaip darbštų architektą, kiti – kaip mūsų istorijos ir kultūros reiškiniu tapusios grupės „Antis“ lyderį, tretiems galbūt labiausiai įsiminė Jūsų drąsus balsas Sąjūdžio metais ir ryžtingos pastangos kovojant dėl mūsų visų Nepriklausomybės“, – sakė valstybės vadovė.

Pasak Prezidentės, A. Kaušpėdas visada buvo laisvas ir kūrybingas žmogus, trokštantis laisvos ir kūrybingos Lietuvos.

„Ėjote priekyje, ėjote nesidairydamas, tikėdamas savo pašaukimu, o paskui Jus ėjo tiesos ir gyvybės išsiilgusi Lietuva. Tai – didžiulis Jūsų nuopelnas savo Tėvynei. Didžiulė pastanga, sujungusi mūsų visų balsus į vieningą skambesį – į Lietuvą“, – teigė šalies vadovė.

Prezidentė A. Kaušpėdui palinkėjo visada išlikti laisvu žmogumi, į kurį lygiuotųsi jaunoji karta, norinti maištauti, stebinti, tačiau trokštanti ne griauti, o kurti.

Populiariausi

Baravykai

Lietuvoje

2020.07.14 17:58

Lietuvos miškuose pasipylė grybai: vos per kelias valandas šimtai baravykų krepšiuose gėrybes renka ir Vilniaus regione, ir Žemaitijoje

Karantinas Lietuvoje

Lietuvoje

2020.07.15 11:09

Per parą patvirtintas 21 koronaviruso atvejis: tendencija tampa tolimųjų reisų vairuotojų užsikrėtimai 16 naujų atvejų susiję su protrūkiu Kauno įmonėje; atnaujinta 12.59

6