Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

A. Kaušpėdą šešiasdešimtmečio proga pasveikino Prezidentė

ELTA 2015.09.08 13:45

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino grupės „Antis“ lyderį, architektą ir aktyvų Lietuvos Persitvarkymo sąjūdžio veikėją Algirdą Kaušpėdą 60–ojo jubiliejaus proga.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino grupės „Antis“ lyderį, architektą ir aktyvų Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio veikėją Algirdą Kaušpėdą 60–ojo jubiliejaus proga.

„Vieni Jus pažįsta kaip darbštų architektą, kiti – kaip mūsų istorijos ir kultūros reiškiniu tapusios grupės „Antis“ lyderį, tretiems galbūt labiausiai įsiminė Jūsų drąsus balsas Sąjūdžio metais ir ryžtingos pastangos kovojant dėl mūsų visų Nepriklausomybės“, – sakė valstybės vadovė.

Pasak Prezidentės, A. Kaušpėdas visada buvo laisvas ir kūrybingas žmogus, trokštantis laisvos ir kūrybingos Lietuvos.

„Ėjote priekyje, ėjote nesidairydamas, tikėdamas savo pašaukimu, o paskui Jus ėjo tiesos ir gyvybės išsiilgusi Lietuva. Tai – didžiulis Jūsų nuopelnas savo Tėvynei. Didžiulė pastanga, sujungusi mūsų visų balsus į vieningą skambesį – į Lietuvą“, – teigė šalies vadovė.

Prezidentė A. Kaušpėdui palinkėjo visada išlikti laisvu žmogumi, į kurį lygiuotųsi jaunoji karta, norinti maištauti, stebinti, tačiau trokštanti ne griauti, o kurti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi