Naujienų srautas

Lietuvoje2018.11.05 19:13

Nuo policijos bėgęs surakintas įtariamasis privertė uždaryti išvažiavimus iš Panevėžio

15min.lt 2018.11.05 19:13

Pirmadienį 15min redakciją pasiekė grėsminga skaitytojo informacija – Panevėžyje nuo policijos pabėgo nusikaltėlis. Paaiškėjo, kad bėglys - Dalius Malakauskas, jis spruko surakintas antrankiais. Kelias valandas buvo užblokuoti visi išvažiavimai iš miesto, įvestas planas „Voratinklis“, tikrinami automobiliai. Bėglys pavakarę įkliuvo Panevėžio centre.

Susisiekus su Panevėžio apskrities policijos atstovais, Rasa Meištė patvirtino, kad sulaikytas vyras pirmadienio vidurdienį išties pabėgo nuo policijos.

Maždaug 17 val. jis buvo sulaikytas prie „Vyturio“ progimnazijos esančiame parke. Bėglį sučiupo kelių policijos ekipažas, iš piliečio sulaukus informacijos apie įtartiną ir požymius atitinkantį asmenį. Beje, sulaikomas D. Malakauskas, 15min žiniomis, jau buvo kažkokiu būdu nusiėmęs antrankius.

Spruko iš tarnybinio automobilio

Jis pabėgo apie 13 val. 20 min. Dėl vagystės sulaikytas vyras Tulpių gatvėje, prie Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato, spruko iš pareigūnų automobilio.

Kiek vėliau patikslinta, kad pabėgo 1994 m. gimęs biržietis Dalius Malakauskas. Jis buvo surakintas antrankiais.

Policija prašė pastebėjus šį asmenį, apie tai informuoti numeriais 112 arba 8700 60000.

15min žiniomis, Panevėžyje buvo paskelbtas planas „Voratinklis“, užblokuoti visi išvažiavimai iš miesto, policija tikrino, ar bėglys nesislepia išvažiuojančiuose automobiliuose.

Policijos atstovų pasiteiravus, ar vyras bėgdamas neprigriebė ginklo ir ar nesikartoja Igorio Molotkovo istorija, R. Meištė nuramino, kad tokių duomenų nėra.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi