Naujienų srautas

Lietuvoje2018.10.31 10:48

V. Bakas ištrinto įrašo istoriją vadina skaudžiu nesusipratimu

ELTA 2018.10.31 10:48

Premjero Sauliaus Skvernelio ištrinto įrašo istorija yra skaudus nesusipratimas, už kurį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) sąjungos frakcija jau sumokėjo politinę kainą, sako „valstietis“ Vytautas Bakas.

Tačiau nepaisant to V. Bakas politinį ažiotažą ir net kalbas apie nepasitikėjimą S. Skverneliu iššaukusią istoriją įvertino pozityviai. Pasak jo, visuomenė tik laimės, jei po kilusių konfliktų bus daugiau atvirumo. Jo teigimu, tai, kad vyriausybė trečiadienį ketina Seimui pateikti įstatymo projektą, kuriuo būtų įtvirtintas Ministrų kabineto pasitarimų viešinimas, būtent ir rodo, kad einama teisingu keliu.

„Tai yra skausmingas nesusipratimas (...) ir už tai valstiečių frakcija jau sumokėjo politinę kainą. Bet rezultatas, kurį mes visi pasiekėme ir kurį mes pasieksime po šio vyriausybės pasitarimo, sutikite, bus visiškai naujas“, – „Žinių radijuj“ kalbėjo V. Bakas. Jo nuomone, skandalinga istorija yra tiesiog visuomenės žingsnis į priekį.

„Aš manau, kad tai yra visų mūsų laimėjimas, jeigu jis pasiektas mokant tokią kainą – ką padarysi. Man labai gaila, kad įvyko toks nesusipratimas, norint sukurti pažangą, norint padaryti daugiau atvirumo“, – apibendrino V. Bakas.

Premjeras visuomenės kritikos ir kaltinimų varžant žiniasklaidos laisvę sulaukė kilus skandalui, kai vyriausybės pasitarime S. Skvernelis grubiai pasisakė apie žurnalistus ir žiniasklaidą. Žurnalistams paprašius pasitarimo įrašo, jis buvo ištrintas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi