Lietuvoje

2018.10.19 07:45

Lietuvoje – pirmoji tarptautinė konferencija apie gydymą be vaistų

LRT RADIJAS, LRT.lt 2018.10.19 07:45

Klaipėdoje konferencijoje apie gydymą natūraliomis priemonėmis specialistai iš įvairių Europos šalių dalysis patirtimi ir naujausiais tyrimais apie muzikos, dailės, gyvūnų terapiją ir kitas papildomos ir alternatyvios medicinos priemones. Tarptautinė konferencija apie gydymą be vaistų Lietuvoje rengiama pirmą kartą.

Muzikos, dailės, gyvūnų terapijos ar skaitymo poveikis psichinei žmogaus sveikatai, akupunktūros, mineralinio vandens ir gydomojo purvo taikymas neurologinėms ar odos ligoms gydyti – apie šias ir kitas alternatyviosios medicinos priemones, gydant įvairius susirgimus, patirtimi ir naujausiais tyrimais dalysis mokslininkai ir praktikai iš Italijos, Portugalijos, Airijos, Latvijos ir Lietuvos universitetų, reabilitacijos ir sveikatingumo centrų ir kitų gydymo įstaigų. 

Sveikatos apsaugos ministerija papildomosios ir alternatyviosios medicinos paslaugas siūlo įteisinti – naujasis įstatymas apibrėš į klasikinės medicinos sampratą netelpančias sveikatos priežiūros praktikas,  jas teikiantiems specialistams bus nustatyti kvalifikacijos, procedūrų kokybės ir saugumo reikalavimai.