Lietuvoje

2018.10.19 07:03

„Valstiečiai“ iš keturių kandidatų rinksis, ką deleguoti dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose

BNS2018.10.19 07:03

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus skyrius kitą savaitę iš keturių pretendentų rinksis  kandidatą į sostinės merus.

„Aptarėme siūlytas kandidatūras, iš jų liko keturi žmonės ir per kitą savaitę paaiškės, kas sutinka dalyvauti, kas ne“, – BNS ketvirtadienio vakarą sakė „valstiečių“ Vilniaus skyriaus pirmininkas Virginijus Sinkevičius.

Jis kol kas atsisakė įvardyti svarstomus kandidatus. Politikas teigė, kad tarp jų nėra Sauliaus Skvernelio vadovaujamos Vyriausybės ministrų.

Tarp kandidatų nėra ir su „valstiečiais“ sieto europarlamentaro Antano Guogos, ketvirtadienį paskelbusio apie tai, kad nedalyvaus sostinės mero rinkimuose, tvirtino V. Sinkevičius.

Kitąmet vyksiančiuose savivaldybių tarybų ir tiesioginiuose merų rinkimuose dalyvaus dabartinis sostinės vadovas Remigijus Šimašius, konservatorius Dainius Kreivys, socialdemokratų pirmininkas Gintautas Paluckas, Darbo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas.

Valstiečiai be A. Guogos yra minėję ir parlamentaro Tomo Tomilino kandidatūrą. Dalyvavimo Vilniaus mero rinkimuose kol kas oficialiai dar nėra patvirtinęs potencialus kandidatas, buvęs meras Artūras Zuokas.

Savivaldos rinkimai vyks kitąmet kovą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.