Lietuvoje

2018.10.18 15:12

A. Guoga apsisprendė: miestui daugiau galiu duoti nedalyvaudamas politikoje

Ineta Nedveckė, LRT.lt2018.10.18 15:12

Su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga į Vilniaus merus kandidatuoti svarstęs europarlamentaras Antanas Guoga apsisprendė – nekandidatuos, skelbiama pranešime spaudai.

„Esu aktyvus vilnietis. Prieš metus čia įkūrėme Blockchain centrą, kuris garsina Vilnių, kaip inovacijų ir technologijų sostinę visame pasaulyje. Einu miesto krepšinio komandos „Rytas“ prezidento pareigas. Dabar dar ir prie Modernaus meno centro starto garbė prisidėti.

Rimtų svarstymų kandidatuoti į Vilniaus miesto merus būta, dėkoju į mane besikreipusiems ir pasitikėjimą man išsakiusiems LVŽS Vilniaus skyriaus nariams. Vis tik, manau, kad kaip miestiečiui pareigų pakanka ir savivaldos rinkimuose nei su partijomis, nei su komitetais nedalyvausiu“, – pranešime spaudai cituojamas Antanas Guoga.

Kaip šią savaitę rašė LRT.lt, buvo du pagrindiniai „valstiečių“ kandidatai į Vilniaus merus – A. Guoga ir partijos narys Tomas Tomilinas.

Partijai priklausantis T. Tomilinas portalui LRT.lt teigė, kad jau kone prieš metus „valstiečių“ Vilniaus skyriaus nariams pateikė programą, su kuria kandidatuotų į mero postą. O štai A. Guoga, pasak T. Tomilino, dar net skyriaus susirinkime nepasirodė ir savo pozicijos nepristatė.

Jis  planuoja tęsti darbus kaip Lietuvos technologijų ir inovacijų ambasadorius visame pasaulyje, padėti vyriausybei pristatyti Lietuvos fintech ambiciją globalioje arenoje, teikti idėjas socialinės atskirties mažinimo sprendimams, įgyvendinti technologijų švietimo ir investicijų pritraukimo į Lietuvą iniciatyvas, atstovauti valstybės interesams Europoje.

Parlamentaras sakė, kad yra „modernus politikas ir idėjų žmogus. Viską galiu padaryti dėl bendro tikslo. Dabar matau, kad kur kas daugiau miestui ir valstybei galiu duoti nedalyvaudamas kasdienėje vidaus politikoje. Tą jau kurį laiką kartojau“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.