Naujienų srautas

Lietuvoje2018.10.18 11:58

V. Uspaskichas pristatė, koks bus Vilnius, kai jis bus meru

Ineta Nedveckė, LRT.lt 2018.10.18 11:58

Ketvirtadienį Darbo partijos pirmininkas, kandidatas į Vilniaus merus Viktoras Uspaskichas pristatė rinkiminę Darbo partijos programą. Nors apie savo apsisprendimą jau buvo skelbęs anksčiau, jis oficialiai paskelbė, kad kandidatuos į Vilniaus merus ir pristatė, kokį Vilnių įsivaizduoja.

Jis priminė, kad lygiai prieš 15 metų gimė Darbo partija, tad spaudos konferencija prasidėjo torto įnešimo ceremonija.

„Aš skelbiu apie savo apsisprendimą kandidatuoti į Vilniaus mero postą. Esu įsitikinęs, kad mano valdymas mero pareigose suteiks postūmį į geresnį vilniečių gyvenimą ir Vilnius taps patraukliausias investicijoms ir saugiam gyvenimui Europos miestas“, – kalbą pradėjo V. Uspaskichas.

Tada jis pradėjo kalbėti pirmuoju asmeniu ir pristatė, koks bus Vilnius, kai jis bus meru.

„Vilnius – švarus, patogus, saugus ir verslus miestas ir sparčiai besivystanti Vilniaus sostinė“, – kalbėjo jis.

Jis sakė, kad simpatizuoja kolegai Visvaldui Matijošaičiui. „Aš galvoju, kad tai galėsiu padaryti dar geriau, nes Vilnius turi didesnių galimybių nei Kaunas“, – kalbėjo V. Uspaskichas..

Pasak Darbo partijos pirmininko, jis galėtų miestui skirti milijoną iš savo lėšų ir teisininkai ieško būdų, kaip tai galima būtų teisėtai padaryti.

Jis pabrėžė, kad visi pažadai yra žmogiški ir žemiški ir „mes nesiruošiame statyti aerodromų, kosmodromų ir kosminių aparatų bei skraidančių tramvajų".

V. Uspaskichas sako, kad nesijaudina, kad jam pakenks juodosios buhalterijos bylos šleifas. 

„Juodosios buhalterijos šleifo jau nėra. Teismas nusprendė, kad V. Uspaskichas neturėjo jokios asmeninės naudos, tai yra nuosprendyje. Čia reikia padėti tašką. Galiu pasakyti, kad pristatysiu visuomenei bylos eigą, kad ji suvoktų, dėl ko ji buvo sukurta ir kam skirta“, – akcentavo kandidatas į Vilniaus merus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi