Naujienų srautas

Lietuvoje2013.08.07 12:25

Lietuvoje – pirmoji tarptautinė Rotary klubo neįgaliųjų stovykla

LRT.lt 2013.08.07 12:25

Penktadienį atidaroma pirmoji tarptautinė neįgaliųjų stovykla „Rotary Handicamp Lithuania 2013“ Monciškėse. 

Penktadienį atidaroma pirmoji tarptautinė neįgaliųjų stovykla „Rotary Handicamp Lithuania 2013“ Monciškėse. 

Pirmą kartą surengtoje tarptautinėje stovykloje dalyvaus 25 neįgalieji iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Vokietijos. Lydimi savo draugo ar antrosios pusės jie turės galimybę ne tik aktyviai praleisti atostogas, bet ir susipažinti su įvairių tautybių žmonėmis, jų kultūromis.

Visą savaitę stovyklautojai praleis specialiai paraplegikams – žmonėms, kurie dėl stuburo pažeidimo negali vaikščioti – pritaikytoje aplinkoje 50 metrų nuo Baltijos jūros.

Pasak stovyklos direktorės Raimondos Čejauskienės, Klaipėdos Rotary klubo „Aditė“ narės, organizuojami teniso turnyrai, ekskursijos į Palangą, Klaipėdą bei Nidą, muzikos vakarai, plaukimas baidarėmis Minijos slėniu.

Vilniaus Tarptautinio Rotary klubo nariai mano, jog tai bus puikus pavyzdys ir paskata kitiems Rotary klubams ir savanorių organizacijoms rengti panašaus tipo stovyklas. 

Klubas surinko reikalingas lėšas projektui bendradarbiaudami su užsienio Rotary klubais. Šiais metais pirmoji neįgaliųjų stovykla buvo paremta Vilniaus Tarptautinio, Holmenkollen, Winterhur, Palermo Rotary klubų ir Rotary Fondo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi