Naujienų srautas

Lietuvoje2013.08.07 09:33

Šokiai sugrįžta į LRT televiziją: naujas projektas ŠOK!

2013.08.07 09:33

Po penkerių metų pertraukos LRT televizija atvers duris talentingiausiems Lietuvos šokėjams, kurie žiūrovus stebins šokio magija ir grožiu. „Šok!” – tai energingas, jausmingas ir estetiškas projektas.

Visiškai naujo formato šokių projekte nebus jokių apribojimų dalyviams: jie galės dalyvauti tiek vieni, tiek su poromis, tiek šokių kolektyvai. Nebus ribojamas nei amžius, nei forma – laukiami tautinių šokių šokėjai, baleto šokėjai, modernaus šokio atstovai, gatvės šokėjai ir paprasti žmonės, kurie mano turintys šokėjo talentą. Registruotis kviečiami tiek profesionalai, tiek mėgėjai.

Projekte liesis nesuvaidintos emocijos ir virs tikra kova, o Lietuva atras tikrus talentus. Šokio magija ir aukšto lygio pasirodymai nepaliks abejingų. Kompetentinga komisija, kurią sudaro šokio meistrai, žymiausi Lietuvos choreografai, šokėjai bei specialistai, atrinks pačius talentingiausius dalyvius finalinėms kovoms. Finaluose prie komisijos prisijungs ir žiūrovai, kurie galės rinkti savo favoritus.

Šį projektą kurs „TV Manijos“ profesionalų komanda, net du TV sezonus kūrusi aukšto profesionalumo ir meninio lygio tarptautinį TV formatą „Tu gali šokti“, kuriai vadovaus Saulius Urbonavičius-Samas. „Tu gali šokti“ susilaukė didelio populiarumo ir išugdė daug puikių šokėjų, sėkmingai įsiliejusių į lietuvišką ir tarptautinę šokio sceną.

Šokių projektas „Šok!“ LRT televizijoje startuoja rugsėjo 29 d.

Dalyvio anketą pildyti galima paspaudus šią nuorodą: www.lrt.lt/sok

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi