Naujienų srautas

Lietuvoje2018.10.05 15:34

Alytuje nebeliko spaudos kioskų

„Alytaus gidas“ 2018.10.05 15:34

Alytaus mieste, kur leidžiami mažiausiai trys periodiniai laikraščiai, nebeliko spaudos kioskų.

Paskutinis spaudos kioskas Dzūkijos sostinėje, pastaraisiais metais veikęs Jotvingių gatvėje, tarp „Sodros“ ir policijos komisariato – ne tik uždarytas, bet ir parduodamas nukėlimui už 300 eurų.

„Lietuvos spaudos“ kioskas uždarytas dėl bendrovės netenkinančių finansinių rezultatų“, – Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo bendrovės „Reitan Convience Lithuania“ atstovė.

Kaip portalui sakė vieno didžiausių tiražų Alytuje ir visame regione laikraščio „Alio Alytus“ vadovė Virginija Matukonienė, nelikus spaudos kioskų, spauda platinama tik per kelis šalies platintojus prekybos centruose, dar liko įprotis pirkti pašte.

„Nelikus kioskų, naujo laikraščio pusę septynių ryte, kaip būdavo spaudos kioske, jau nepavartysi. Tai skaitytoją atitolina nuo laikraščio, tačiau tokia realybė, skaitytojas mus suranda prekybos centrų spaudos skyriuose“, – pripažino V. Matukonienė.

Po paskutinio spaudos kiosko uždarymo Alytuje, vienintelis veikiantis Dzūkijoje liko „Eglės“ sanatorijos teritorijoje Druskininkuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi