Naujienų srautas

Lietuvoje2018.10.05 15:58

Teismas: buvęs „Go Vilnius“ vadovas D. Udrys atleistas teisėtai

LRT.lt 2018.10.05 15:58

Penktadienį Lietuvos Aukščiausiasis Teismas galutine ir neskundžiama nutartimi išnagrinėjo Vilniaus miesto savivaldybės kasacinį skundą ir nusprendė, kad Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius teisėtai atleido buvusį VšĮ „Go Vilnius“ vadovą Darių Udrį iš pareigų.

Aukščiausiasis Teismas taip pat panaikino žemesnės instancijos teismo sprendimo dalį, kuria D. Udriui buvo priteista beveik 17 tūkst. Eur vidutinio darbo užmokesčio suma už priverstinę pravaikštą, rašoma pranešime žiniasklaidai. 

LAT nutartyje skelbiama, kad nebuvo laikomasi įspėjimo apie būsimą atšaukimą termino, tačiau nepaisant to atleidimas iš pareigų yra teisėtas.

„Atsižvelgiant į teisės atšaukti viešosios įstaigos vadovą absoliutumą, konstatavus, jog nagrinėjamu atveju pagrindas atšaukti ieškovą egzistavo, toks pažeidimas, kai buvo nesilaikyta darbo sutartyje šalių sulygtos specialios šios teisės įgyvendinimo tvarkos – netaikytas įspėjimo apie būsimą atšaukimą terminas, nelaikytinas esminiu, galinčiu lemti atšaukimo iš pareigų pripažinimą neteisėtu ir su tuo susijusius padarinius“, – rašoma LAT pranešime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi