Lietuvoje

2018.10.04 09:25

V. Sinkevičius: A. Guoga svarsto Vilniaus mero rinkimuose kandidatuoti su LVŽS

ELTA 2018.10.04 09:25

Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius sako, kad Antanas Guoga tikrai svarsto galimybę būti Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatu Vilniaus mero rinkimuose. Tačiau V. Sinkevičius, kuris yra ir LVŽS Vilniaus skyriaus pirmininkas, neskuba skelbti A. Guogos kaip galutinio „valstiečių“ kandidato, pasak jo, tikras kandidatų sąrašas bus paskelbtas spalio 25 dieną, jame bus ir partijos narys Tomas Tomilinas.

„Nenorėčiau įvardinti nei vienos pavardės, nes esu skyriaus pirmininkas ir formuoju nuomonę daugeliui skyriaus narių. Jei kandidatas pareiškia tokį norą, mes jį rimtai svarstysime. Kiek žinau, A. Guoga tikrai svarstytų kandidatuoti su LVŽS, kaip ir Tomas Tomilinas. Žiūrėsime, ar skyrius iškels juos, gal iškels kitą žmogų“, – ketvirtadienį „Žinių radijui“ sakė V. Sinkevičius.

LVŽS galutinį kandidatų sąrašą skelbs spalio 25 dieną.

„Šiandien renkasi Vilniaus visuotinis susirinkimas – susidėliosime procedūras. Dvi savaites skyriaus nariai turės galimybę kelti įvairias kandidatūras. Gali būti ir nepartiniai kandidatai, gali būti ir partijos nariai. Spalio 25 dieną paskelbsime galutinai sąrašą žmonių, kurie galbūt sutiktų eiti su LŽVS vėliava, su ta programa, kurią siūlysime, su tuo sąrašu. Jei tų kandidatų bus daugiau nei keli, darysime viešus debatus ir po jų matysime“, – sakė ūkio ministras. bus daugiau nei keli, darysime viešus debatus ir po jų matysime“, – sakė ūkio ministras.