Lietuvoje

2018.09.29 13:54

P. Gražulis: pirmadienį pasitrauksiu iš „tvarkiečių“ partijos

BNS 2018.09.29 13:54

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ ilgametis narys Petras Gražulis nuo pirmadienio traukiasi iš partijos. Jis taip pat mąsto apie galimybę apskritai nebedalyvauti aktyvioje politikoje.

„Kadangi Paksas (buvęs parlamentinės partijos lyderis, per apkaltą iš prezidento pareigų pašalintas europarlamentaras Rolandas Paksas – BNS) išstojo iš partijos, irgi pirmadienį traukiuosi iš partijos. Partija tapo klanine partija. Kai ji buvo kuriama daug kas į ją stojo dėl Pakso. Dabar nieko bendra nenoriu su tuo klanu turėti“, – šeštadienį BNS pareiškė P. Gražulis, būdamas Klaipėdoje, kur vyksta partijos kongresas, renkantis naująją jos vadovybę. 

P. Gražulis sako nesantis R. Pakso kuriamo visuomeninio judėjimo steigėjas ir nežino, ar prie jo šliesis: „Nieko nekalbėjau, nieko negalvojau.“

Tačiau P. Gražulis sako abejojantis, ar jam verta toliau likti aktyvioje politikoje. 

„Šiandien dar nieko nesakau. Reikia sudėlioti permąstyti ir tada galvoti. Per dieną po kelis kartus esu puolamas, juodinamas, darysiuos gal kokią apklausą, ar yra mano palaikymas žmonių, nes žmonės labai nuteikti prieš mane, jeigu [palaikymo] nebus, be abejonės, niekur nebedalyvausiu. Jeigu bus palaikymas, galvosiu“, – teigė P. Gražulis. 

Jis dabar priklauso Mišriai Seimo narių grupei, nes gegužę iš savo gretų jį pašalino „tvarkiečių“ frakcija.  

P. Gražulis yra pagarsėjęs homofobiniais pareiškimais.

Vasarą paaiškėjo, kad parlamentaras turi nesantuokinį vaiką. Žiniasklaida pranešė, jog buvusi Seimo nario mylimoji kaltina politiką nesirūpinant dukra.