Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Jau aišku, kiek liko laisvų vietų aukštosiose mokyklose

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.09.08 13:45

Paaiškėjo, kiek laisvų vietų liko norintiems stoti į šalies aukštąsias mokyklas. Šeštadienį prasideda antrasis pagrindinio priėmimo etapas.

Paaiškėjo, kiek laisvų vietų liko norintiems stoti į šalies aukštąsias mokyklas. Šeštadienį prasideda antrasis pagrindinio priėmimo etapas.

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti konsultantė Ramunė Bakanovienė sako, kad daugiausia vietų liko technologinių mokslų kryptyse.

„Yra jau paskelbtos laisvos vietos studijų kryptims į valstybės finansuojamas vietas tiek universitetuose, tiek kolegijose. Universitetuose yra likusios 1066 laisvos vietos 19 krypčių grupių į valstybės finansuojamas vietas. Ir 61 vieta į valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendija.

Kolegijose yra likusios 1927 laisvos vietos į valstybės finansuojamas vietas ir 167 vietos su studijų stipendija. Vietų technologiniuose moksluose yra daugiau, nes apskritai šiemet yra daugiau vietų, skirtų technologiniams mokslams“, – LRT radijui komentavo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti konsultantė R. Bakanovienė.

Antrojo etapo prašymus galima pildyti iki pirmadienio.

Antradienį bus skelbiami šio etapo rezultatai. Vėliau bus skelbiamas papildomas priėmimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi