Lietuvoje

2018.09.26 12:48

A. Bilotaitė kels savo kandidatūrą Klaipėdos mero rinkimuose

LRT.lt2018.09.26 12:48

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Agnė Bilotaitė priėmė sprendimą dalyvauti 2019 metų savivaldybių tarybų rinkimuose ir siekti Klaipėdos miesto mero posto, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Meras neturi būti paradinė figūra. Tai lyderis, kuris savo kasdiene veikla ir pavyzdžiu turi telkti visą miesto bendruomenę ambicingiems darbams. Deja, kaskart sugrįžus į gimtąjį miestą Klaipėdą, skauda širdį. Šiandien Klaipėdos valdžia visai neišnaudoja miesto pajėgumų ir tarsi stovi vietoje, apsnūdusi plūduriuoja be aiškios krypties. Tikiu, kad galiu padėti miestui atsigauti ir sutelkti klaipėdiečius bendram tikslui – kurti sėkmingą Klaipėdą, kurioje gera gyventi visiems. Todėl priėmiau sprendimą dalyvauti mero rinkimuose“, – sako A. Bilotaitė.

Politikė mano, kad svarbiausia pateisinti miestiečių lūkesčius, kurie iš mero laukia racionalaus požiūrio ir aktyvaus veikimo naudojantis visais jam įstatymų suteiktais instrumentais.

„Trečią kadenciją dirbdama Seime niekada neatitrūkau nuo Klaipėdos gyvenimo. Tai miestas, kuriame gimė mano svajonės ir gyvenimo tikslai – jų pasiekiau kartu su Klaipėdos žmonėmis, savo bendražygiais, draugais, miestiečiais. Dabar kartu su jais noriu įrodyti, kad Klaipėda gali daug geriau negu iki šiol, nes miestas turi didžiulį ekonominį, kultūrinį potencialą, kurį būtina atskleisti“, – teigia A. Bilotaitė.

A. Bilotaitė tiesioginiuose Klaipėdos miesto mero rinkimuose kaip TS-LKD kandidatė dalyvavo ir 2015 metais. Tąkart ji įveikė kitus konkurentus ir pateko į antrąjį rinkimų turą kartu su Liberalų Sąjūdžio atstovu Vytautu Grubliausku.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt