Lietuvoje

2018.09.25 21:17

V. Bruveris L. Mažylio ketinimą kandidatuoti į EP vadina politiniu popsu

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.09.25 21:17

Vasario 16-osios aktą radusiam profesoriui Liudui Mažyliui antradienį paskelbus apie ketinimą kandidatuoti į Europos Parlamentą (EP), politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris sako, kad prieštara tarp to, ką daro ir ką kalba L. Mažylis, atrodo šiek tiek komiškai.

„Manau, kad jo kandidatavimas yra politinio popso pavyzdys, todėl man šiek tiek komiškai pasirodė paties profesoriaus kalbos apie tai, kad vienas iš pagrindinių iššūkių tradicinėms partijoms yra tai, kad jos susiduria su populizmu, politiniu popsu“, – sako jis.

V. Bruveris primena, kad L. Mažylis yra konservatorių partijos, su kuria ketina kandidatuoti, narys daugiau negu du dešimtmečius. 2009-aisiais jis irgi kandidatavo į EP ir rinkimuose užėmė 18 vietą.

„Jis nėra visiškai Pilypas iš kanapių, bet kaip politinė figūra ligi šiol yra beveik nulinė. Tai tiesiog yra viena iš populiariausių masinės kultūros ir viešosios erdvės figūrų. Kadangi konservatoriams pasisekė, kad jis yra pas juos, jie dabar tai stengiasi išnaudoti grynai viešųjų ryšių tikslais“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Laba diena, Lietuva“ kalba V. Bruveris.

Antradienį ryte Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos lyderis Gabrielius Landsbergis informavo, kad jo vadovaujama partija jau parengė kandidatų į EP sąrašą.

Kandidatus reitinguos partijos skyriai.

Išsamiau – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.