Lietuvoje

2013.08.02 16:08

Koalicijai – galvosūkis dėl vidaus reikalų ministro?

Justinas Argustas, Diena.lt2013.08.02 16:08

Koalicijos partneriai sprendžia galvosūkį – ką daryti su ministru, kuris negali atlikti savo darbo ir laukia stuburo operacijos. O vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas – vis dar ligoninėje ir nežinia, kada iš ten išeis.

Koalicijos partneriai sprendžia galvosūkį – ką daryti su ministru, kuris negali atlikti savo darbo ir laukia stuburo operacijos. O vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas – vis dar ligoninėje ir nežinia, kada iš ten išeis.

Pirmininkavimo ES renginiai ir svarbūs įvykiai veja vienas kitą, o vidaus reikalų ministras „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovas D. A. Barakauskas negali deramai atlikti savo pareigų. Jis vis dar gydosi Santariškių klinikose. Ligoninėje jis – nuo liepos vidurio. Ministrą, kaip teigiama, kamuoja stuburo skausmai. Neoficialiomis žiniomis, D. A. Barakauskui siūloma atlikti stuburo operaciją, tačiau dėl jos „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovas negalėtų dirbti keletą mėnesių.

Kalbama, kad dėl pasiligojusio ministro itin nepatenkinta prezidentūra. Vidaus reikalų ministerijos vadovas turi dalyvauti ypač svarbiuose pirmininkavimo renginiuose, bet dėl sveikatos juose būti, regis, negalės.  

Pats D. A. Barakauskas nuo komentarų susilaiko. Vakar jis tik pakartojo, kad vis dar gydosi Vilniaus Santariškių klinikose. „O kodėl aš dar ką nors turiu komentuoti? Gydausi. Atostogas praleisiu ligoninėje“, – pakeltu tonu pareiškė D. A. Barakauskas ir pokalbį baigė.

Į medikus pirmąsyk ministras kreipėsi prieš tris savaites lankydamasis Briuselyje – jo sveikata pašlijo prieš pat prisistatymą Europos parlamentarams. Dėl didelio skausmo ministras sunkiai vaikščiojo, todėl belgai jam leido vaistus. Tik tada jis galėjo tęsti darbus.

D. A. Barakauskas yra ne pirmas ministerijos vadovas, kuriam pastaruoju metu prireikė medikų pagalbos. Maždaug prieš mėnesį žaisdamas futbolą koją susilaužė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. Jis iki šiol vaikšto su ramentu – dienraščio žiniomis, politikas sveiksta Palangoje, „Palangos gintaro“ sanatorijoje.

Populiariausi

Matematikos egzaminas.
8

Lietuvoje

2021.02.25 14:04

Ministerija apsisprendė, kaip ir kada vyks brandos egzaminai: startas – birželio 7 dieną

skelbiamas tvarkaraštis, ilginama egzaminų trukmė; atnaujinta 14.50
8
„Vaisingumo klinikoje“ galėjo būti neapskaityta apie milijonas eurų
11

Lietuvoje

2021.02.25 15:02

Teisėsauga įtaria – „Vaisingumo klinikoje“ galėjo būti neapskaityta apie milijonas eurų

sulaikyti 9 asmenys, tarp jų – įmonės vadovas; atnaujinta 15.22
11
Karantinas
COVID-19 TRUMPAI 6

Lietuvoje

2021.02.26 09:34
COVID-19 TRUMPAI

COVID-19 Lietuvoje: toliau liepsnoja židiniai pramonės įmonėse ir darželiuose, su protrūkiais šeimose susiję 77 atvejai

per parą patvirtinti 624 atvejai; atnaujinta 09.41
6