Naujienų srautas

Lietuvoje2018.09.28 17:32

Popiežiaus vizito teks laukti su skėčiais

Trečiadienį Lietuvoje daugelyje rajonų pasiekti šilumos rekordai, kai termometro stulpelis dieną pakilo iki 26–27 laipsnių. Tokia šiluma dar laikysis kelias dienas, tačiau nuo šeštadienio į Lietuvą ateis tikrai rudeniški orai ir į susitikimus su popiežiumi teks eiti su skėčiais, laidai „Laba diena, Lietuva“ sakė sinoptikė Edita Gečaitė.

Ketvirtadienį kritulių nenumatoma, išliks mažai debesuota, daugelyje rajonų temperatūra pakils iki 25–27 laipsnių. Vakariniuose rajonuose temperatūra pakils iki 22–23 laipsnių. Tokia šiluma taip pat reikštų naujus šilumos rekordus.

Penktadienį numatoma 23 laipsnių šiluma. Kai kur temperatūra gali pakilti net iki 28 laipsnių. Lietaus vakare gali sulaukti tik Vakarų Lietuva.

Nuo šeštadienio į Lietuvą ateis rudeniški orai. Termometrai šeštadienį Lietuvoje rodys 14–19 laipsnių šilumos ir niekur nesieks 20 laipsnių. Naktį iš penktadienio į šeštadienį į Lietuvą atslinks šaltasis atmosferos frontas, kuris atneš lietų, taigi naktis bus lietinga. Rytų Lietuvoje lietus tęsis ir pirmoje dienos pusėje. Vėliau debesys sklaidysis, tačiau trumpalaikio lietaus turėtų sulaukti daugelis rajonų. Tai turėtų būti ypač svarbu į popiežiaus vizitą Vilniuje vyksiantiems asmenims. Tiesa, organizatoriai sako, kad į renginio vietas nerekomenduojama neštis skėčių, o vietoje jų reiktų pasirinkti apsiaustus nuo lietaus. Apie tai, kokių daiktų negalima neštis į renginių vietas, galite rasti čia.

Šeštadienį atėjęs ruduo ir pasiliks.

Sekmadienį numatoma 14–16 laipsnių šilumos dieną.

Kitos savaitės pradžia taip pat bus lietinga, vėsi ir vėjuota.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi