Naujienų srautas

Lietuvoje2018.09.19 13:44

A. Skaistys tapo Vilniaus miesto tarybos nariu

ELTA 2018.09.19 13:44

Trečiadienį Vilniaus miesto savivaldybės posėdžio metu tarybos nario priesaiką davė konservatorius Audrius Skaistys. Politikas Eltai sakė, kad į pabaigą artėjančios tarybos kadencijos prioritetus diktuos darbotvarkė, todėl daugiausia dėmesio bus skiriama kontrolei.

„Kuomet buvau vyriausybės atstovas Vilniaus apskrityje, teko matyti, kaip miesto valdantieji prieš kadencijos pabaigą siekia priimti keistus sprendimus. Kalbu apie laikotarpį, kai miesto meras buvo Artūras Zuokas“, – antradienį Eltai sakė A. Skaistys.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys šiuo metu užima Kultūros paveldo departamento (KPD) direktoriaus pavaduotojo pareigas. Jas konservatorius derins su tarybos nario pareigomis. Pasak A. Skaisčio, teisės aktai to nedraudžia, o interesų konfliktas kilti galėtų, jei tarybos nario postą užimti siektų KPD direktorius.

A. Skaistys pakeis partijos kolegą Vidą Urbonavičių, kuris iš tarybos pasitraukė dėl vaizdo įrašo, kuriame užfiksuota, kaip posėdžio metu V. Urbonavičius balsuoja už partijos kolegą Arvydą Sekmoką. Balsavimas vyko svarstant klausimą dėl rekomendacijų skiriant stebėtojų tarybų narius į Vilniaus miesto savivaldybės kontroliuojamas bendroves.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi