Lietuvoje

2018.09.19 13:38

G. Landsbergis trims kandidatams išsiuntė kvietimus dalyvauti TS-LKD rinkimuose

Aleksandra Ketlerienė, DELFI.lt2018.09.19 13:38

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis trečiadienį kreipėsi į tris politikus – kandidatais į prezidentus pasiskelbusius Gitaną Nausėdą ir Vygaudą Ušacką ir į Seimo TS-LKD frakcijos narę Ingridą Šimonytę.

„TS-LKD skyriai pasiūlė jūsų kandidatūrą dalyvauti mūsų partijos rinkimuose, kurių metu suteiksime savo paramą kandidatui Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose (...) TS-LKD Prezidiumo vardu kreipiuosi į jus klausdamas: ar sutinkate dalyvauti TS-LKD rinkimuose, kurių metu suteiksime savo paramą kandidatui Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose?“ – rašoma G. Landsbergio laiške.

Kandidatų sutikimas, jeigu būtų duotas, anot G. Landsbergio, bus traktuojamas kaip galutinis ir nebeatšaukiamas apsisprendimas dalyvauti narių ir partijos rėmėjų balsavime lapkričio 3–4 dienomis. Kandidatai sprendimą turi priimti ir atsakymą pateikti iki rugsėjo 25 d. 17 val.

„Jeigu atsakymo iki nurodyto laiko negausiu, manysime, jog TS-LKD paramos prezidento rinkimuose atsisakote“, – rašoma minėtame laiške.

TS-LKD prezidiumas rugsėjo 26 dieną ruošiasi tvirtinti galutinį sąrašą kandidatų, dalyvausiančių atviruose partijos rinkimuose. Šiuose rinkimuose balsuoti galės ne tik TS-LKD partijos nariai, bet ir iš anksto atrinkti partijos šalininkai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.