Lietuvoje

2018.09.06 18:05

Iš pareigų traukiasi Kauno vicemeras P. Mačiulis

Ketvirtadienį buvo pranešta, kad iš pareigų atkleidžiamas Kauno vicemeras Povilas Mačiulis, kuris iki šiol buvo laikomas Kauno mero Visvaldo Matijošaičio dešiniąja ranka.

„Vygaudui Ušackui buvau pažadėjęs, kad jeigu jis dalyvaus rinkimuose, aš jam padėsiu. Po to, kai jis apsisprendė siekti prezidento posto, mano parama ir pagalba jam sunkiai suderinama su mano darbu savivaldybėje. Iš pareigų traukiuosi būdamas visiškai ramus dėl to, kad savivaldybėje dirbanti stipri komanda toliau tęs sėkmingą darbą, leidžiantį Kaunui būti sparčiausiai augančiu Lietuvos miestu“, – teigė P. Mačiulis.

„Šios savaitės pradžioje su Povilu kalbėjome, kad pasirinkęs aktyvų dalyvavimą partinio prezidento kampanijoje, tęsti darbo Kaune jis negalės. Žmogus negali sėdėti ant dviejų, trijų arba keturių kėdžių. Todėl tai yra vienintelė galima išeitis iš šitos situacijos. Mano komandoje dirbantys žmonės turi dirbti miestui ir jo žmonėms, o ne kažkam kitam. Ateinantį antradienį per tarybos posėdį šitas klausimas bus išspręstas“, – sakė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.