Lietuvoje

2018.09.06 07:43

Vyriausybės rūmuose pristatomi projekto „Kurk Lietuvai“ dalyviai bei jų idėjų rezultatai

Indrė Urbaitė, LRT RADIJAS, LRT.lt2018.09.06 07:43

Vyriausybės rūmuose pristatomi projekto „Kurk Lietuvai“ dalyviai bei jų idėjų rezultatai. „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinamame projekte per šešerius metus dirbo beveik 150 tarptautinę patirtį turinčių profesionalų, o nuo ketvirtadienio darbą pradės ir septintoji projekto karta.

„Europos sąjungos kibernetinių greitojo reagavimo pajėgų veikimo modelio sukūrimas“, „Kultūros paslaugų prieinamumo žmonėms su negalia didinimas“ ar „Užsienio lietuvių atsparumo informacinėms grėsmėms didinimas“ – tai tik keletas iš 24 įgyvendintų projektų, o tarp jų ir pirmasis – tarptautinis.

Per šešerius „Kurk Lietuvai“ veiklos metus įvykdyta daugiau nei 180 projektų. Ketvirtadienį bus pristatyta ir naujoji karta – 26 žmonės, parvykę iš Kenijos, Jungtinių Valstijų, Prancūzijos, Ispanijos.

Tarptautinę patirtį turintys profesionalai šį kartą daugiausia dėmesio skirs inovacijų, švietimo, regionų ir darnios plėtros problemoms spręsti.

Dalis įvykdytų ir būsimų projektų pristatomi ketvirtadienį, vyriausybės rūmuose, o transliaciją galima sekti ir internetu – „Facebook“ paskyroje „Piliečių ministerijos“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt