Lietuvoje

2018.09.04 19:43

STT krato „Kauno švarą“, sulaikytas įmonės vadovas D. Tumynas

BNS2018.09.04 19:43

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antradienį atlieka kratas Kauno miesto savivaldybės valdomoje miesto ūkio priežiūros ir atliekų tvarkymo bendrovėje „Kauno švara“.

„STT Kauno valdyba šioje įmonėje vykdo kratas atlikdama ikiteisminį tyrimą dėl galimai neskaidrių viešųjų pirkimų“, – BNS antradienį sakė STT atstovė spaudai Renata Endružytė.

BNS žiniomis, sulaikytas bendrovės generalinis direktorius Dalius Tumynas.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis žada, kad pasitvirtinus informacijai, bus imtasi principingų veiksmų.

„Šiuo metu laukiame oficialios informacijos apie tai, kas vyksta. Jeigu teisėsaugos pareigūnams reikės kokios nors pagalbos, padarysime viską, ką reikia. Pasitvirtinus viešoje erdvėje pasirodžiusiems faktams, mūsų veiksmai bus griežti ir principingi. Niekam neleisiu vogti iš Kauno ir kauniečių“, – rašoma mero komentare, kurį BNS perdavė jo atstovas spaudai.

Kauno savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas BNS sakė žinantis apie kratas, tačiau neturi duomenų dėl ko jos atliekamos ar apie vadovo sulaikymą.

„Kažkas vyksta, bet kadangi jos (kratos – red.) neužbaigtos, tarnybos daro savo darbą, mes daugiau nieko ir nežinome“, – sakė jis.

Vėliau administracijos direktorius per mero atstovą spaudai patikslino, kad bendrovė buvo nuolat audituojama ir kritinių pastabų šios įmonės veiklai nebuvo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.