Naujienų srautas

Lietuvoje2018.09.04 10:54

Orai: artimiausiomis dienomis bus šilta, tačiau sulauksime trumpalaikio lietaus

LRT RADIJAS, LRT.lt 2018.09.04 10:54

Artimiausiomis dienomis bus debesuota, vietomis sulauksime trumpalaikio lietaus, retkarčiais ir su perkūnija, o vasariška šiluma ir saulė sugrįš penktadienį. Taip LRT RADIJUI sako sinoptikė Edita Gečaitė.

Debesų antradienį bus daugiau, jie praplauks per visą šalį. Vakariniuose rajonuose jų bus tik vietomis, o gausesnio lietaus debesys atplauks į rytinę šalies dalį. Vietomis tikėtinos gana smarkios liūtys, o trumpą lietų lydės perkūnija, per ją galimi vėjo sustiprėjimai. Smarkesnis lietus numatomas popiet ir vakarop, iki tol temperatūra šalyje spės pakilti iki 19–24 laipsnių šilumos.

Trečiadienį situacija bus panaši, pirmoje nakties pusėje trumpas lietus dar numatomas didesnėje šalies dalyje, kai kur su perkūnija, daugiausiai jų slinks per rytinę šalies dalį, ten ir sulauksime daugiausiai lietaus debesų. Po pietų vėl didės debesuotumas, daugiausia – pietuose ir rytuose. Naktį temperatūra nukris iki 11–16 laipsnių šilumos, o dieną pakils iki 19–24 laipsnių.

Ketvirtadienį nakties pradžia bus drėgnesnė, paryčiui įsivyraus sausi orai. Naktį temperatūra nukris iki 11–16 laipsnių šilumos. Dieną sušils iki 20–24 laipsnių, retkarčiais iki 25.

Penktadienį saulės bus daugiau, o lis mažiau, tik dieną galima perkūnija. Dieną temperatūra šoktels iki 21–25, vietomis ir iki 26 laipsnių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi