Lietuvoje

2018.09.01 11:56

Šalies vadovai pasveikino Slovakiją Konstitucijos dienos proga

LRT.lt 2018.09.01 11:56

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino Slovakiją nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga.

Šalies vadovė pabrėžė, kad bendri europinės ir gynybos darbotvarkės tikslai lemia aktyvų Lietuvos ir Slovakijos bendradarbiavimą Europos Sąjungoje ir NATO.

Pasak Prezidentės, vertiname, kad artimas abiejų valstybių partnerių ir sąjungininkių dialogas, atsakingai siekiant žemyno gerovės ir saugumo, ypač sutvirtino dvišalius Lietuvos ir Slovakijos ryšius, atverdamas mūsų piliečiams daug naujų galimybių pažinti šalis ir stiprinti jų draugystę.

Nacionalinės šventės proga D. Grybauskaitė Slovakijai ir visiems jos piliečiams palinkėjo visokeriopos sėkmės, laimės ir klestėjimo.

Ministras pirmininkas S. Skvernelis Lietuvos žmonių ir Vyriausybės vardu taip pat pasveikino Slovakijos Respubliką su Konstitucijos diena.

„Lietuva labai vertina partnerystę ir glaudų dialogą su Slovakija – patikimu partneriu Europos Sąjungoje ir NATO bei kitose regioninėse ir tarptautinėse organizacijose. Vaisingas mūsų šalių bendradarbiavimas yra tvirtas pagrindas intensyviam politiniam dialogui. Aš tvirtai tikiu, kad  mūsų bendra pozicija ir pastangos bus vaisingos siekiant taikios ir saugios Europos ateities“, – sakoma premjero sveikinime.