Lietuvoje

2018.08.30 17:06

Prie remontuojamų gatvių Panevėžyje – politikus reklamuojantys ženklai?

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2018.08.30 17:06

Panevėžyje – skandalas dėl miesto ženklo. Opozicija įtaria, kad prie remontuojamų gatvių pastatytų ženklų logotipas – ne šiaip miestą reprezentuojantis simbolis, o sumaniai vienos frakcijos savireklamai panaudotas šūkis. Nepatogumų dėl remonto patiriančius žmones piktina ir logotipui sukurti išleista suma – beveik 10 tūkst. eurų.

Valdininkai sako, kad  ženklas skirtas miesto įvaizdžiui gerinti  ir už logotipo sukūrimą reklamos agentūrai sumokėta suma nėra didelė.

„Sukurti ženklą [...] nėra paprasta. Tai nėra vien simbolis. Yra ir jo naudojimo instrukcija, kaip jis atspindi Panevėžį“, – sako savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

Pasak jo, logotipas reprezentuos miestą iki 2020-ųjų – jis bus naudojamas ant suvenyrų, dovanų, atvirukų, vizitinių kortelių.

Tačiau opozicijos atstovai įžvelgia gilesnes sąsajas – jie mano, kad logotipas per brangus, o pirkimai ir suvenyrų su šiuo logotipu gamyba esą  galėjo būti pritaikyta vienai įmonei bei nuo visuomeninio judėjimo „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ savireklamai.

Šiuo metu dėl kai kurių rinkodaros programos „Panevėžys atsinaujina“ projektų vyksta ikiteisminis tyrimas, meras Rytis Mykolas Račkauskas ir jo patarėja trims mėnesiams iki rugsėjo pabaigos nušalinti nuo pareigų.

Išsamiau – Zinaidos Paškevičienės reportaže.

Gaisras Kaune
9
2021.05.07 11:55

Milžiniškas gaisras Kaune užgesintas: užsiliepsnojo metalo atliekos, didelis dūmų kamuolys buvo matomas iš toli

užterštas vanduo galimai tekėjo į Nemuną; atnaujinta 19.00
9
Ingrida Šimonytė
Klaipėdos ritmas 23