Naujienų srautas

Lietuvoje2018.08.30 17:13

Kampanija „Už saugią Lietuvą“ surengė vaikų paramos šventę

Ketvirtadienį Vilniuje, S. Daukanto aikštėje – maltiečių ir prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ paramos šventė.

Renginio tikslas – padėti nepasiturintiems vaikams pasirengti naujiems mokslo metams, todėl visi ateinantieji raginami atsinešti mokyklinių daiktų.

Aikštėje pastatytos specialios dėžės, į jas bus renkamos dovanos. Paaukoti daiktai vėliau bus išvežioti globojamiems vaikams 40-yje Lietuvos vietovių.

„Paaukoti galima kuprinių, sąsiuvinių, pieštukų, akvarelės, spalvoto popieriaus – t. y. visko, apie ką svajoja mažieji prieš mokyklą“, – teigia Maltos ordino pagalbos tarnyba.

Maltiečiai vaikų paramos akciją rengia šeštus metus. Pernai mokslams bei edukacijai skirtų priemonių surinkta už daugiau kaip 13 tūkst. eurų, dovanomis pradžiuginti apie 1500 vaikų.

Per paramos akciją taip pat bus renkamos lėšos vaikams maitinti maltiečių dienos centruose.

„Šiuo metu vaikui dienai galime skirti 0,80 euro, o maitiname juos du kartus – po pamokų gauna šiltą maistą, o apie 16 valandą arbatą su užkandėle. Iš viso vaikų maitinimui visiems metams mums reikia 50 tūkst. eurų, 14 maltiečių vaikų dienos centrų yra globojama apie 350 vaikų“, – teigia maltiečiai.

Plačiau apie šventę – laidos įraše. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi