Naujienų srautas

Lietuvoje2018.08.29 17:37

S. Skvernelis: tikrai negalėčiau kalbėti apie nepasitikėjimą aplinkos ministru

ELTA 2018.08.29 17:37

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako šiuo metu negalintis kalbėti apie galimą nepasitikėjimą aplinkos ministru Kęstučiu Navicku.

„Reformos yra nelengvos ir iššūkiai tikrai sudėtingi, interesų yra dar daugiau, tai aš manau, kad, jei ministras prarastų mano pasitikėjimą, tai būtų mano teikimas jį atleisti, tai taip nėra. (...) šiandien kalbėti apie nepasitikėjimą aplinkos ministru tikrai aš negalėčiau“, – trečiadienį žurnalistams sakė vyriausybės vadovas.

ELTA primena, kad praeitą savaitę Seimo Socialdemokratų frakcijos atstovai spaudos konferencijoje ragino S. Skvernelį įvertinti aplinkos ministro veiksmus. Jie kritikavo tai, kad 6 proc. buvo padidinta metinė miškų kirtimo norma.

Ministrą kritikuoja ne tik opozicija, bet ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija. Jos narė Virginija Vingrienė piktinosi padidinta miškų kirtimo norma ir kaltino ministrą arogancija bei nekompetencija.

Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika sakė, kad K. Navicko vadovaujama ministerija sprendimus priima neatsižvelgdama į LVŽS frakcijos Seime nuomonę, rašė „Lietuvos žinios“.

Tuo metu Aplinkos ministerijos parengtą Nacionalinio oro taršos mažinimo plano projektą anksčiau sukritikavo ir S. Skvernelis, išvadinęs jį „visišku oru“. Premjeras teigė, kad projektas yra nesuderintas tarp ministerijos ir vyriausybės narių.

Gegužę aplinkos ministrui buvo inicijuota interpeliacija, tačiau jo atsakymams Seimas pritarė ir K. Navickas liko poste.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi