Naujienų srautas

Lietuvoje2018.08.30 16:28

LRT RADIJO laidos – tinklalaidžių platformose

2018.08.30 16:28

LRT RADIJO sukuriamu turiniu gali mėgautis platesnė auditorija. Laidų įrašai nuo šiol pasiekiami dar paprasčiau – visos laidos, keliamos į LRT mediateką, atsiranda ir populiariausiose tinklalaidžių platformose, kurių programėles galima parsisiųsti tiek į telefoną, tiek į kompiuterį ar planšetę.

„Vienas svarbiausių mūsų siekių – išlaikyti ir plėsti turimą auditoriją. Bene sunkiausia pasiekti jauną auditoriją, kuri gyvena internete. Perkeldami jauniems žmonėms įdomų turinį, kurio tiek daug sukuriame LRT, į jiems artimą erdvę, tikimės gerokai išplėsti LRT RADIJO klausytojų ratą“, –  sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Pasak LRT projektų vadovės Linos Patskočimaitės, tie LRT RADIJO laidų įrašai, kurie keliauja į mediateką, automatiškai atsiranda spreaker.com, „Google Podcasts“ bei „Spotify“: „Į išmanųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį atsisiuntę vieną šių programėlių galėsite klausytis mėgstamų LRT RADIJO laidų jums patogiu metu. Kaip atrasti LRT įrašą? Į paieškos laukelį suveskite „LRT radijas” arba ieškomos laidos pavadinimą. Užsiprenumeruokite patinkančias laidas, kad visuomet gautumėte pranešimus apie naujai įkeltas laidas“, – pasakoja Lina.

Plačiau apie LRT tinklalaides ir kur jas rasti: https://www.lrt.lt/projektai/tinklalaides

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi