Naujienų srautas

Lietuvoje2018.08.25 09:58

Žemaitiją nusiaubė stipri audra: plėšė stogus, dingo elektra

Žemaitijoje penktadienio pavakarę šėlo audra, kaip pranešė gismeteo.lt. Orų prognozių tinklalapis skelbia, kad bent keliuose Žemaitijos miestuose buvo verčiami medžiai, plėšiami namų stogai.

Praūžus smarkiam vėjui Telšių apylinkėse pridaryta daug nuostolių. Gyventojų paviešintose nuotraukose matoma, kaip po praūžusios audros su kruša gaisrininkai šalina nukritusius medžius.

Pranešama, kad Žarėnuose, Telšių rajone, per audrą nuplėštad bažnyčios vartų bokštelis, pati šventovė smarkiai nenukentėjo. LRT.lt skaitytojai taip pat pasidalijo žinia, kad Tveruose (Rietavo sav.) dingo elektra, o Šilutės rajoną taip pat skalauja stipri audra.

Plungėje ir Rietave medžiai nuvirto ant elektros stulpų, kelių.

Priešgaisrinės apaugos ir gelbėjimo departamente BNS sakė, kad pavakarę gauta apie 15 iškvietimų, prašant likviduoti gamtos stichijos padarinius.

16.56 val. Plungės rajono savivaldybėje, Platelių seniūnijoje, ties Liepto gatve, apvirto 2001 metų vyro vairuojamas traktorius.

Vairuotojas buvo prispaustas ir žuvo. Ar nelaimė susijusi su škvalu, kol kas nežinoma. Ugniagesiai buvo iškviesti išlaisvinti vairuotojo.

Elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atstovas Tomas Kavaliauskas BNS sakė, kad Telšių ir Plungės rajonuose apie 2,5 tūkstančio vartotojų neturi elektros energijos.

„Brigados išvyko šalini gedimus ir artimiausiu metu elektros energijos tiekimas bus atstatytas“, – BNS sakė T. Kavaliauskas.

Sinoptikai prognozuoja, kad Latvijos link pasitraukusios stiprios liūtys ir vėjai, tik ne tokie audringi, naktį dar užklys ir į kai kuriuos Lietuvos regionus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi