Lietuvoje

2018.08.22 13:41

„Laisvės pikniko“ iniciatorius A. Tapinas: vieną dieną galime tai pabandyti, vėliau – grįšim prie rietynių

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.08.22 13:41

„Pamatysime juos truputį kitu amplua, nei esame įpratę. Vieną dieną per metus galime pabandyti kartu smagiai praleisti laiką, papramogauti, išgirsti vieni kitus, o po to jau galėsim grįžti prie mūsų kasdienių rietynių“, – sako „Laisvės pikniko“ iniciatorius žurnalistas Andrius Tapinas. Šeštadienį Kaune šis vasaros festivalis vyks jau trečiąjį kartą.

Pasak renginio iniciatoriaus, „Laisvės piknikas“ visus Lietuvos piliečius kvies vėl susiburti ir prasmingai praleisti laiką. Atvykusieji galės dalyvauti tiek politinėse diskusijose, tiek rasti įvairių pramogų šeimai.

Anot A. Tapino, bus stengiamasi skirti laiko ne tik įprastoms diskusijoms, bet ir neformaliam bendravimui su šalies politikais.

„Bandysim ne tik abstrakčiai diskutuoti, bet kiek įmanoma suteikti laiko žmonėms pabendrauti, paklausti, išgirsti viską tiesiogiai iš ministrų, Seimo narių. Bus oficialios diskusijos ir pasisėdėjimai palapinėse, kur galima bus pabendrauti neformaliai“, – sako renginio iniciatorius.

Pasak jo, mažiau formalią atmosferą padės kurti ir įvairios politikų organizuojamos pramogos.

„Konservatoriai darys įvairių įdomių daiktų aukcioną, liberalai – stalo futbolą, didelius šachmatus, socialdemokratai – krepšinį, Socialdemokratų darbo partija žais „karštą bulvę“... Pamatysime juos truputį kitu amplua, nei esame įpratę. Vieną dieną per metus galime pabandyti kartu smagiai praleisti laiką, papramogauti, išgirsti vieni kitus“, – sako A. Tapinas.

Daugiau apie tai – pokalbio įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt