Lietuvoje

2018.08.13 17:33

ISM universitetas skelbia viešą konkursą naujojo rektoriaus pareigoms užimti

LRT.lt2018.08.13 17:33

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas pirmadienį paskelbė viešą tarptautinį konkursą naujojo rektoriaus pareigoms užimti.

Baigiantis dabartinio rektoriaus ir vieno iš universiteto įkūrėjų doc. dr. Alfredo Chmieliausko kadencijai, skelbiami eiliniai rektoriaus rinkimai. Tikimasi, kad naujasis vadovas bus išrinktas iki šių metų pabaigos, o darbus pradės akademinio semestro pradžioje – 2019 metų vasario 4 dieną.

ISM universiteto rektoriaus doc. dr. A. Chmieliausko teigimu, iš naujojo vadovo tikimasi darbų tęstinumo ir tarptautinės reputacijos stiprinimo.

„Ieškome strateginio mąstytojo ir nepriekaištingos reputacijos lyderio, kuris kartu su universiteto bendruomene užtikrins tarptautinius standartus atitinkančią aukščiausią studijų kokybę. Dalyvauti konkurse kviečiame akademikus iš Lietuvos ir užsienio, tikimės iš kandidatų sklandžios vadovavimo patirties bei aukštojo mokslo, ypač verslo ir vadybos studijų problematikos supratimo“, – sako dabartinis universiteto rektorius.

Šiuo metu ISM universitete studijuoja apie 1600 studentų. ISM siūlo visų pakopų akredituotas studijas: bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros.

Dabartinio ISM universiteto rektoriaus, docento A. Chmieliausko kadencija baigiasi spalio mėnesį. Rektorius aukštajai mokyklai vadovavo ketverius metus. Kandidatai paraiškas dalyvauti konkurse yra kviečiami teikti iki šių metų lapkričio 2 dienos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.