Naujienų srautas

Lietuvoje2018.08.13 13:58

Policijos mokykloje vyksta kursantų atranka

LRT RADIJAS, LRT.lt 2018.08.13 13:58

Lietuvos policijos mokykloje pradedama kursantų atranka. Šiemet planuojama priimti iki 130 būsimų policijos pareigūnų.

Per atranką bus vertinamas ne tik bendras fizinis pasirengimas, bet ir kompetencija – tikrinami loginio mąstymo, teksto suvokimo ir raštingumo gebėjimai, pretendento motyvacija ir gebėjimas argumentuotai pagrįsti sprendimą mokytis policijos mokykloje.

Kaip rašoma pranešime spaudai, atrankoje dalyvauja 232 jaunuoliai iš visos Lietuvos, iš jų 152 vyrai ir 80 merginų. Prašymus mokytis LPM pateikė daugiau nei pusę tūkstančio asmenų, t.y. 573, tačiau  visus reikalavimus atitiko ir tikrinimus įveikė ne visi, be to, dalis nespėjo laiku praeiti visų tikrinimo etapų, todėl atrankoje dalyvauja tik pusę iš tų, kurie pareiškė norą mokytis LPM.

Daugiausiai kandidatų šįmet yra iš Kauno ir Vilniaus apskričių – po 32, iš Marijampolės ir Alytaus – po 29, 27 pretendentai – iš Klaipėdos apskrities, iš Šiaulių – 26, po 17 pretendentų atvyko iš Utenos ir Telšių apskričių. Mažiausiai kandidatų yra iš Panevėžio ir Tauragės, atitinkamai po 14 ir 9.

Prieš prasidedant atrankai visus dalyvius pasveikino LPM viršininkas Algirdas Kaminskas. Jis linkėjo visiems jaudulį ir nerimą palikti už durų ir visas užduotis atlikti ramiai bei susikaupus.

Atranka vyks iki rugpjūčio 20 dienos, tik tuomet pretendentai sužinos, ar sėkmingai įveikė visus atrankos etapus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi