Lietuvoje

2013.07.26 12:04

V. Uspaskichas apie savo sugrįžimą: o kam tau žinoti?

Šarūnas Černiauskas, DELFI.lt2013.07.26 12:04

Rusijoje viešintis Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas atsisako atskleisti, kada sugrįš į Lietuvą.

Rusijoje viešintis Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas atsisako atskleisti, kada sugrįš į Lietuvą.

Prieš išvykdamas į Rusiją, politikas DELFI teigė planuojantis grįžti liepos 26 arba 27 d. Vėliau, jam jau viešint Rusijoje, Seimo valdyba palaimino V. Uspaskicho kelionę. Valdybos protokole nurodyta, jog kelionė suplanuota iki liepos 30 d. Tačiau penktadienį V. Uspaskichas DELFI žurnalistui atsisakė atskleisti, kada ketina grįžti į Lietuvą.

„Grįšiu, grįšiu. Nepergyvenk. Kam tau žinoti? Vis tiek tiesos nerašai, tai kam tau žinoti?“ – familiariai kalbėjo „darbiečių“ patriarchas.

Paklaustas, ar sugrįš liepos mėnesį, politikas pokalbį baigė: „Davai, iki“.

DELFI primena, jog į Rusiją V. Uspaskichas išvyko iškart po sau nepalankaus teismo verdikto Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje. Aiškindamas, dėl ko prieš kelionę į Rusiją iš savo buvusių įmonių atsiėmė milijonines paskolas, politikas DELFI prasitarė ketinantis gimtojoje šalyje užtrukti ilgiau, tačiau vėliau jis visa tai neigė.

Ketveriems metams laisvės atėmimo nuteistas V. Uspaskichas ir jo bendražygiai žada skųsti Vilniaus apygardos teismo nuosprendį. Parlamentarė Vitalija Vonžutaitė nuteista trejiems metams laisvės atėmimo, naujasis „darbiečių“ lyderis Vytautas Gapšys laisvės atėmimo bausmės negavo – jam skirta piniginė bauda. Tuo tarpu Darbo partijai, kaip juridiniam asmeniui, byla nutraukta. To priežastis – partijos reorganizavimas, kai „darbiečiai“ susijungė su leiboristais ir taip tapo nauju juridiniu asmeniu.

 

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius